Писането на български език и на кирилица е задължително.

Форумът бе открит от организаторите – Клодия Калво, заместник-съветник по сътрудничеството и културната дейност и аташе по образователното сътрудничество към Френския институт в България, и Вяра Любенова, председател на Асоциацията на преподавателите по и на френски език в България. Последваха приветствени речи от Теодора Николова, директор на гимназия ГПЧЕ „Ромен Ролан“, от Н. Пр. Закия ел Мидауи, посланик на Кралство Мароко и председател на Групата на посланиците франкофони, от Н. Пр. Жоел Мейер, посланик на Република Франция, от Аксения Бонева, представител на Министерство на външните работи, от г-н Емануел Самсон, директор на Регионалния франкофонски център за Централна и Източна Европа, от Надежда Чакърова, заместник-кмет на град Стара Загора и от Милена Йолдова-Стоянова, началник на РУО-Стара Загора. Писането на български език и на кирилица е задължително.
Това е архив на стария сайт. За актуална информация посете новия.
Вашият коментар